Kurumsal | Borverksan

Kurumsal

Bizi Tanıyın

BORVERKSAN CNC BORVEK Kalıp Aparat San.ve Tic.Ltd.Şti. İlk olarak 2000 yılında bir şahıs firması olarak kuruldu.Firma 2003 yılında muhtelif ortaklarıyla limited şirketine dönüştürüldü. 1966 yılından bu yana bu sektöre hizmet veren kurucumuz, bugün cnc ve kalıp sektöründeki en tecrübeli isimlerden birisi olmuştur. Kalıp tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız her türlü plastik ve metal enjeksiyon kalıbı yapmaktadır.Ayrıca faaliyet alanları içerisinde Makine ve yedek parça imalatını da bulundurmaktadır. Kalıp tasarımlarımız CADCAM Unigraphics programları deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamız günümüz modern üretim teknikleri ve uzman kadrosuyla özellikle otomotiv, elektrik elektronik ve beyaz eşya gibi belli başlı sektörlere hizmet vermektedir.

Dünya normlarında sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi baz alarak, gerek yurtiçinde gerek yurtdışında ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırmayı ve küresel rekabet çerçevesinde yeni fırsatları iş hayatına yansıtmayı şirket olarak hedefliyoruz.
Şirketimiz kalıp sektöründe ihtiyaç olan sektörel desteği zamanında,güvenilir ve sınırsız olarak daima verebilmek amacıyla, profesyonel ve düzenli çalışma prensibini, kaliteli güvenilir ve tekniğe dayanan bir hizmet vermeyi ve kontrollü adımlar atmayı ilke olarak benimsemiştir.
Şirket olarak hedeflediğimiz politika müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak, çalışan uzman kadromuzla güvenilir ve iş ahlakına uygun en üst düzeyde üretim yapmak ve hizmet vermektir.